Enca zhvishet nga karantina dhe merr diell në bikine

Shumë të njohur në këtë kohë të pandemisë janë duke i shfrytëzuar shtëpitë e tyre në maksimum por edhe kohën e mirë.

E tillë është edhe Enca e cila sot ka postuar një foto duke pozuar në ballkonin e shtëpisë së saj.

Ajo ka të vëshur një palë bikine derisa është shtrirë në shtatë palë qejfe duke bërë shtatë palë qejfe.

“Koha për diell”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, këngëtarja para disa dite kujtoj koncertin e saj në Kurdistan kurse në fillim të këtij viti u paraqit edhe si aktore në filmin “I Love Tropoja”. /GazetaExpress/