Encën e ‘tradhton’ çarçafi i shtratit, i del komplet gjoksi

Enca ka publikuar fotografi nga shtrati.

Enca Haxhia njihet si një këngëtare e ‘nxehta’ e estradës shqiptare.

Këngëtarja në Instagram shpesh publikon foto dhe në këtë të fundit shihet e mbuluar vetëm me mbulesë shtrati.

Enca ka publikuar sot një Instastory në profilin e saj ku shihet shumë e zjarrte, vetem se m.bulesa e shtratit thuajse e tradhtoi atë duke i dal gjoksi.

Ajo për të mbuluar gjoksie shkroi “Mirëmëngjes”.

Enca përmes fotografive të ndryshme ka mbledhur rreth 2.3 milionë follow në Instagram ku edhe ka fansa mjaft aktiv me komente nga më të ndryshmet./Lajmi