Web Analytics

Endri Çekiçi e kaloi mbrëmjen e ditëlindjes me Megi Pojanin, dhe motra e saj i nxjerr “zbuluar”

Nga: InfoKosova

Endri Çekiçi ka festuar ditëlindjen dhe në sy ra mungesa e një urimi nga ana e Megi Pojanit, e cila edhe pasi janë kapur ‘’matt’’ nuk e ka pranuar asnjëherë romancën me futbollistin.

E në festën e 26-vjetorit të këtij të fundit padyshim se nuk ka munguar moderatorja dhe këtë e zbuloi motra e saj Ina Pojani.

Ina ka ndarë një video në të njëjtin ambient me Çekiçin ndërsa në pamjet tjera duket edhe Megi duke festuar e kërcyer.

Futbollisti i njohur ka zgjedhur të festojë me miqtë dhe njerëz të dashur ditën e lindjes në një vilë restorant afër Durrësit./afterparty

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT