Web Analytics
BallinaKURIOZITETETJERAEndrit Thaçi nis fushatën!

Endrit Thaçi nis fushatën!

Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka nisur fushatën për Partinë Demokratike të Kosovës, shkruan Express.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi ku shihet babai i tij bashkë me ish-kreun e PDK’së, Kadri Veselin.

“PDK”, ka qenë mbishkrimi që i ka vënë ai kësaj fotoje.

Ndryshe, Thaçi dhe Veseli aktualisht po mbahen në Qendrën e Paraburgimit në Hagë

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit