Web Analytics
BallinaSHOWBIZEngjëllusha asnjëher nuk është dukur më bukur se kaq

Engjëllusha asnjëher nuk është dukur më bukur se kaq

Egjëllusha Salihu është shumë e përfolur në mediat rozë.

Edhe pse pa skandale ajo merr vëmendjen e të gjithve më delikatesën e saj.

Së fundi ajo ka ndarë nje imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram.

Veshur me fustan të zi dhe elegant ajo duket më bukur se asnjëhër me parë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit