Web Analytics
BallinaSHOWBIZEngjëllusha e hap bluzën dhe pozon kaq provokuese

Engjëllusha e hap bluzën dhe pozon kaq provokuese

Engjëllusha Salihu me stilin që ka arrin që të pozojë gjithmonë në mënyrë provokuese.

Duke publikuar momente të shumta në rrjete sociale, në çdo kohë është aktive edhe në lajmet rozë.

Kengetarja eshte aktive se fundmi edhe me projekte muzikore.

Kenget potpuri qe ka sjellur ne bashkepunim me Albatrit Muqiqin po degjohen mjaft shume.

Po ashtu ajo komentohet edhe per dukjen.

Ne secilen paraqitje mahnit me fustanet e bukur.

Në një fotografi të fundit, Engji duke e hapur bluzën realizon një pozë tejet të zjarrtë.

Po ashtu, edhe në skenën muzikore ajo vazhdon të jetë aktive./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit