Engjëllusha kështu e shijon dasmën duke vallëzuar

Engjellusha Salihu dhe Shyhrete Behluli po vazhdojnë tëmmbajnë dasma të shumta.

Nënë e bijë kujdesen që të argëtojnë dasmorët duke e bërë dasmën të paharruar.

Por, Engji jo vetëm këndon në dasma.

Ndonjëherë si në videon e fundit ajo edhe vallëzon./InfoKosova/

Shiko videon: