Engjëllusha me stil të veçantë rrugëve të Italisë

Është e dashur dhe mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Engjëllusha ka arritur që për një periudhë të shkurtër të gëzoj famë të madhe duke u renditur si një nga këngëtaret më të kërkuara në tregun muzikor.

Ajo cilësohet edhe si damë e vërtetë ku çdo paraqitjes i kushton rëndësi duke ndriçuar vendin me paraqitjet e saj plotë sharmë e elegancë.

Duke qenë fytyrë e njohur publike do të thotë të jesh nën vëzhgim të medieve rozë dhe të fansave për jetën profesionale e sidomos për atë private.

E tek jeta private bukuroshja nuk është se flet shpesh, ani pse deklaron se ende është beqare.

Së fundmi ajo ripostoj një foto në Itali e kombinuar në mënyrë perfekte, duke lenë pa mend të gjithë.

Epo kush nuk do e donte një vajzë kaq perfekte si Engji në krahë? /Kosovarja/