Engjëllusha na njofton me ‘partnerin’ e saj të preferuar në vallëzim

Engjëllusha dhe Shyhrete Behluli në sezonë janë thuajse të pandara.

Ato edhe në ahengje janë bashkë duke u përkujdesur për atmosferën maksimale të fansave të tyre.

Së fundi Engjëllusha ka ndarë një imazh nga një aheng në të cilin mori pjesë.

Ajo shihet duke vallëzuar bashkë me nënën e saj dhe thot se ajo është ‘partnëri’ i saj i preferuar në vallëzim./InfoKosova/