Engjellusha në mëngjes, përshëndet fansat me këtë paraqitje

Engjellusha Salihu njihet si këngëtare e re në skenën muzikore shqiptare, e gjithashtu njihet edhe si vajza e Shyhrete Behlulit.

Ajo përpos muzikës, vëmendje merr edhe për shkak të dukjes dhe paraqitjeve të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Atë e vërejmë në të shumtën e rasteve të grimosur, duke i kushtuar vëmendje të madhe paraqitjeve që bën.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, duke i përshëndetur fansat e saj me një paraqitje në mëngjes ku duket në formë mjaft të mirë. /IndeksOnline/