Engjellusha nuk ka fjalë për pozën e Leartes

Dihet që vajzat e këngëtares Shyhrete Behluli, Njomza, Gresa e Engjellusha, kanë një raport shumë të mirë me nusen e vëllait, Learten.

Kunatat shpesh shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës, madje me raste postojnë edhe foto të përbashkëta në rrjete sociale.

Në postimin e fundit në Instagram, Learta shfaqet e veshur në mënyrë elegante dhe moderne njëkohësisht.

Edhe kjo foto ka marrë mjaftë pëlqime.

Sigurisht që edhe fotografia në fjalë ka marrë pëlqimin e kunatës së saj Engjit, e cila nuk ka gjetur fjalë miradie aq të bukura për Learten, andaj i ka dërguar këto lule, shkruan “Kosovarja”.