Engjellusha përgatitet për me dal, vjen reagimi nga Learta

Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo ka nisur karrierën me nënën e saj, derisa kohëve të fundit ajo ka publikuar edhe disa këngë solo të cilat kanë qenë shumë të suksesshme.

Engjellusha, është një vajzë shumë moderne dhe mundohet që ta shijojë edhe jetën e natës.

Së fundmi ajo ka postuar një foto kur shihet me një fustan të bardhë e duket që është përgatitur me dalë.

E menjëhershëm ka qenë reagimi nga kunata e saj, Learta.

Ajo poshtë fotot se Engjit i ka komentuar “O Loqkitaaa”.

Duket se marrëdhëniet e tyre janë shumë të mira./ora