Engjëllusha shkrihet pas mbesës së saj, ja ku shkojnë bashkë

Këngëtarja e muzikës popullore, e cila tashmë ka një karrierë të konsoliduar, është natyrë mjaftë solare.

Engji, shprendan energji pozitive sa herë që shfaqet në ekran dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, ajo ka deklaruar edhe vetë se është shumë e dhënë pas fëmijëve të vëllait, duke e pranuar se Matini është pika e saj e dobët.

Ama, tani Engjit ja ka vjedh zemren mbesa e saj e vogël, Matina simpatike, me të cilën ka pozuar nga një restaurant.

Në këtë foto bukur të dyja, hallë e mbesë.