Engjellusha vjen me video të re, shfaqet vetëm në robdeshan

Engjellusha Salihu erdhi me një video në Insta Story.

Ajo shfaqet vetëm në robdeshan duke treguar tretmanet që po kryen.

Pasi është këngëtare dhe secilën herë në publik jo po kujdeset shumë që të duket bukur.

Bashkë me nënën Shyhreten tashmë fillojnë sezonën e dasmave ku i shohim bashkë gjithmonë./InfoKosova/

Shiko videon: