Web Analytics
BallinaSHOWBIZEngji dhe Shyhretja rregullohen kaq bukur, nuk dallohen cila është nëna e...

Engji dhe Shyhretja rregullohen kaq bukur, nuk dallohen cila është nëna e cila e bija

Engjellusha Salihu dhe Shyhrete Behluli janq të angazhuara thuajse cdo natë në dasma.

Nënë e bijë po këndojnë bashkë duke u kujdesur që të krijojn atmosferë me zërin e tyre.

Por përpios këngës ëmendje shpesh marrin edhe me dukjen.

Madje në një selfie që publikuan së fundmi duken si motra./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit