Web Analytics

Engji e do shumë jetën e shtrenjtë, shikoni darkën super-luksoze që po konsumon

Nga: InfoKosova

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

Ajo eshte aktive duke sjellur shume projekte muzikore.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar darkën luksoze që ka konsumuar mbreme./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT