Web Analytics
BallinaSHOWBIZEngji për tu dukur bukur, e bën edhe këtë ‘ndërhyrje’

Engji për tu dukur bukur, e bën edhe këtë ‘ndërhyrje’

Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji sot ka publikuar një foto ku tregon se ka shkuar të doktori për t’i ‘kuruar’ dhëmbët.

Kësisoj ajo tregon se kujdeset fort për tu dukur bukur. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit