Engji pozon e lumtur me nënën dhe vëllaun

Engjllusha është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo për ndjekësit e saj nuk ndalet duke publikuar momente të ndryshme nga përditshmëria.

Këtë herë, këngëtarja e njohur ndau një imazh të bukur bashkë me nënën dhe valluan ku shihen duke u shëtitur.

Mos të harrojmë, Engji vazhdon të jetë aktive edhe në skenën muzikore./Kosovarja/