Se linjat trupore mund të mbahen edhe pa dietë, këtë e tregon një këngëtare mjaft sek si.

Eni Koçi e cila njihet për linjat e saj të jashtëzakonshme trupore ka publikuar një video në InstaStory ku shihet duke përdorur ëmbëlsira.

Bukuroshja nuk heziton të pranojë se nuk mban dietë dhe se për linjat trupore nuk shkon shumë as në palestër.

Eni aktualisht vazhdon të jetë ‘single’ teksa pritet të lansojë projekt të ri muzikor.