Web Analytics
BallinaSHOWBIZEni Koçi shkon tek salloni ondolimit pas lindjes, përfundon në këtë gjendje

Eni Koçi shkon tek salloni ondolimit pas lindjes, përfundon në këtë gjendje

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Bëhet fjalë për Eni Kocin.

Ajo vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Eni Koçi dhe bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj së fundi janë bërë prindër të një vajze.

Vajzen e kanë pagëzuar me emrin Adea.

E pas lindjes Eni ka qenë më e rezervuar në postimet e saj në rrjete sociale.

Sot, Eni ka publikuar pamje nga salloni ondolim.

Ku duket se ka kthyer format trupore pas lindjes. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit