Epike, vëllai e imiton Donaldin dhe Bora Zemanin kur u takuan në Big Brother VIP

Donald Veshaj që nga 5 tetori ka nisur aventurën e tij në Big Brother VIP.

Menjëherë javën e parë ai pati një takim me ish të dashurën e tij, Bora Zemanin.

Ani pse kishin 6 muaj të ndarë, dyshja shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Tani, Romeo i cili do marrë pjesë në një emision humoristik, do të bëjë pikërisht atë skenë me dikë nga aktorët, por që një video të tillë nga ky moment ai e ka publikuar edhe në Instagram, derisa të shumta kanë qenë komentet pozitive nga ndjekësit në rrjete sociale./Reporteri

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)