Web Analytics
BallinaSHOWBIZ'Era Istrefi është këngëtarja më mendjemadhe në Shqipëri', Xhani Demika tregon ç'ndodhi...

‘Era Istrefi është këngëtarja më mendjemadhe në Shqipëri’, Xhani Demika tregon ç’ndodhi në prapaskenë

Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura të publikut, e cila na ka bërë krenar në mbarë botën.

E dimë se është unike në stilin e saj në ekran, por si është Era Istrefi në prapaskenë?

Menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” tregoi se çfarë nuk i ka pëlqyer tek Era.

Ester Bylyku: Cila është artistja më mendjemadhe e showbiz-it shqiptar?

Xhani Demika: Era Istrefi.

Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi.

Mbaj mend në koncertin e fundit që rastisëm, ajo ka qenë e tërhequr nga të gjithë njerëzit.

Ndryshe, Era eshte nje nga kengetaret me te sukseshme shqiptare.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit