Era Istrefi joshëse me stilin e ri të flokëve

Ajo ka arritur që për një kohë të shkurtër të tejkalojë edhe kufijtë shqiptarë, duke u bërë pjesë e industrisë ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi, e cila hyri në tregun shqiptar me një stil mjaft të veçantë, të mos parë deri më atëkohë.

Ajo po ashtu qëndron afër fansave të saj, përmes imazheve të ndryshme nga jeta personale e profesionale.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është shfa.qur nga një avion privat.

E veshur me një bluzë të zezë dhe një minifund, Era ka thek.suar linjat tru.pore, që viteve e fundit ka arritur t’i formësojë edhe më shumë.

Ndonëse po qëndron ak tive në fotosesione te reja, këngëtarja ende nuk ka bërë të ditur se kur do të rikthehet me projekte muzikore.