Era Istrefi provokon në imazhet e reja: Hala pe donë ti ni bebe

Era Istrefi tanimë është aktive çdo ditë në rrjetet sociale.

Ajo u rikthye fuqishëm dhe pas projekteve të reja, para disa ditësh artistja paralajmëroi duetin e parë me reperin Mozzik.

Së fundi, ajo ka sjellë për fansat fotografi të reja në Instagram të shkëputura nga videoklipi i ri.

Ndërkohë, deerisa shfaqej atraktive me poza ajo kishte shkruar: “Hala pe don ti ni bebe”./Kosovarja/

Shiko fotot: