Era Istrefi thekson linjat trupore në imazhet e fundit në bekini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë iu është rikthyer performancave muzikore.

Ajo eshte shume aktive edhe ne rrjetet sociale

Ajo që mori vëmendje ishte paraqitja e saj atraktive dhe plot stil teksa ndau disa imazhe edhe përmes llogarisë së saj në Instagram.

Krijuesja e hitit “Bon bon” dukej më në formë se kurrë më parë derisa ndau imazhe ne bekini duke theksuar keshtu format perfekte trupore.