Era Istrefi thekson linjat trupore në veshjen plot stil

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi pas një pauze të gjatë është iu është rikthyer performancave muzikore.

Pas lansimit të projekteve të reja, tashmë Era është e angazhuar me koncerte pothuajse çdo natë dhe një të tillë ajo e ka mbajtur edhe mbrëmë.

Ajo që mori vëmendje ishte paraqitja e saj atraktive dhe plot stil derisa ndau disa imazhe edhe përmes llogarisë së saj në Instagram.

E veshur me një të shkurtër ngjyrë të kaltër dhe bardhë dhe e hapur në tek pjesa e dekoltesë, pamja e saj u kompletuat me doreza me pupla dhe çizme të gjata.

Era ndërkohë shkëlqeu me një makijazh të theksuar, aksesor dhe flokët e gjata të valëzuara që i la mbi supe.

Krijuesja e hitit “Bon bon” dukej më në formë se kurrë më parë ndërsa edhe dhuroi një performancë energjike në një nga klubet në vend. /Telegrafi/

Shiko fotot: