Web Analytics
BallinaSHOWBIZErjola Doci rrëfen historinë me Noizyn: Kur më pa të uritur...

Erjola Doci rrëfen historinë me Noizyn: Kur më pa të uritur…

Erjola Doci ka treguar në “Expuls” se dikur ka marrë pjesë në një videoklip të Noizy-t.

Ndersa ajo qe i ka bërë përshtypje ishte sjellja e reperit.

Ajo tregoi se asokohe ishte figurante në klip dhe gjatë xhirimeve e kishte marrë uria.

Noizy kur e ka parë menjëherë i ka çuar pjatat e tij.

“Unë kam qenë pjesëmarrëse në një videoklip të Noizyt.

Ka qenë një bashkëpunim i tij me Mato Lalen, por e kanë fshirë pas 1 viti, isha me një grup modelesh.

Di të them që është një njeri shumë i sjellshëm.

Mbaj mend që isha e uritur dhe kur më pa që isha e uritur, siç i kishte pjatat përpara erdhi dhe i solli që të hanim ne pastaj vetë, eshtë djalë i mrekullueshëm”, tregoi Erjola.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit