Erjona Sulejmani shfaqet superseksi

Erjona Sulejmani po shijonte ditët e pushimit në plazhet e Spanjës.

Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë linjat gjatë videove të ndryshme që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka publikuar në rrjetet sociale një video ku reklamon gjoksin dhe mundohet ta mbuloj me dorë.

Shikoni videon e saj: