Web Analytics
BallinaSHOWBIZErmal Fejzullahu e zbulon se si është njohur me bashkëshorten e tij

Ermal Fejzullahu e zbulon se si është njohur me bashkëshorten e tij

Artisti i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka qenë i ftuar në emisionin “Më lër të flas”.

Këngëtari ka treguar gjithçka rreth muzikës dhe karrierës së tij mjaft të suksesshme.

Por ai ka folur edhe për jetën private.

Si është njohur Ermali me bashkëshorten e tij, Arianën?

“Jemi njohur shumë të rinj në Prishtinë dhe gjithmonë kemi pasur një marrëdhënie shumë të shëndoshë dhe e falënderoj shumë për gjithçka.

Unë mendoj që martesa nuk ka lidhje nëse bëhet në moshë të re apo të vonë.

Janë gjëra që vijnë me kohë.

Për ata që martohen të rinj, ju këshilloj që ta marrin sa më qetë dhe shtruar.“, përfundoi ai.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit