Web Analytics
BallinaSHOWBIZErmal Fejzullahu i përkushtuar ndaj familjes, ndan këtë moment të ëmbël

Ermal Fejzullahu i përkushtuar ndaj familjes, ndan këtë moment të ëmbël

Ermal Fejzullahu në ngrohtësinë familjare.

Gjatë tërë verës ishte i angazhuar me dasma dhe ahengje të ndryshme familjare dhe tash kohen më të madhe po e kalon me familje.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahun, i cili në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi ku shfaqet në ngrohtësinë familjare.

Ermal Fejzullahu prej vitesh është i martuar me Ariana Fejzullahun dhe së bashku kanë katër fëmijë, Artin, Bunën, Erën edhe Anën.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit