Ermal Fejzullahu tregon se sa herë e rrahu babai i tij

Ermal Fejzullahu së fundi ishte i ftuar në emisionin “Prive”, ku i’u është përgjigjur pyetjeve të fansave.

Ndër pyetjet ishte edhe “A të ka rreh ndonjëherë Sabriu”.

“Po gjith, po baj hajgare, ni her n’jetë më ka rreh edhe atë e kujtoj si sot edhe shpeshherë ja përmendi”, ka thënë Ermali.

“Arsyeja ka qenë, se unë isha shumë i ri, diku rreth 14 vjet dhe jom vonu shumë, ka qenë Viti i Ri dhe kom shku në shpi diku 5 në mëngjes, edhe jon ba merak krejt familja, kjo është hera e parë kur e kom hanger ni goditje nga Sabriano”, shtoi Ermali./Indeksonline/