Web Analytics
BallinaUncategorizedErmal Mamaqi i komenton ish-mësueses së tij tek foto me bikini

Ermal Mamaqi i komenton ish-mësueses së tij tek foto me bikini

Këngëtarja e operës, Manjola Nallbani, është padyshim një ndër zonjat më seksi të personazheve të artit shqiptar.

Trupi i saj i rregullt dhe me forma të hijshme femërore, “zhduk” vitet e saj në jetë duke e bërë të duket si një vajzë e re.

E adhuruar për zërin e saj , ajo tërheq dhe me fizikun që shpesh e ekspozon në rrjetet sociale.

Pedagogia e kantos në Akademinë e Arteve, në një nga fotot e postuara në plazh ka marrë një koment epik nga një ish-studenti i saj.

Bëhet fjalë pikërisht për Ermal Mamaqin, që ka komentuar pa hezitim “të vjen anash Jennifer Lopez”.

Këngëtarja pas 2 ditësh mbush 52 vjec, ekzaktësiht në 3 shtator.

Megjithatë këtë numër duhet ta kthej mbrapsht për të formuar “25”, sepse kjo është mosha ne të cilën ajo reflekton.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit