Ermali e publikon Arianën duke vozitur veturën e re

Ermal Fejzullahu po vazhdon të përmendet për jetë lukzose, e në këtë form pa dyshim që e ka mundësinë të jetojë edhe gruaja e tij Ariana.

Çifti për çdo lëvizje janë pjesë e mediave rozë, duke qenë gjithmonë të veçantë.

Disa ditë më parë këngëtari e ka surprizuar gruan e tij me një veturë me vlerë të madhe.

E, sot ai e ka publikuar një video teksa Ariana shihet e lumtur duke vozitur tipin e veturës “Range Rover”.

Ndryshe, Ermali dhe Ariana muaj më parë janë bërë prindër për herë të katërt.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/179533546598777/?t=0