Web Analytics
BallinaUncategorizedErmali i blen Arianës veturë të tipit “Range Rover”

Ermali i blen Arianës veturë të tipit “Range Rover”

Ermali dhe Ariana janë çifti më i dalluar në showbiz, duke jetuar në luks.

Dyshja komentohen për çdo lëvizjë që bëjnë, andaj edhe janë pjesë e përditshme e mediave rozë.

Ermali mundohet që çdo dëshirë të ia plotësojë gruas, ku shumë shpesh i bën dhurata me vlerë të madhe.

Këtë herë ai e surprizoi Arianën me veturë të tipit “Range Rover”.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/124484225448796/?t=0

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit