Ermali na prezanton me të “dashurën” e re

Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të përmendur në mediat rozë.

Duke qenë tejet aktiv në rrjete sociale, ai gjithmonë kalon në lajm me veprimet që bën.

Pasi që gjithmoën shfaqet serioz dhe ndan momente nga përditshmëria, këtë herë Ermali ndau një moment qesharak.

Në një fotografi që ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, me një arushë lodër, por mbishkrimi që i ka vënë fotos ka qenë epik.

“Me të dashurën”, ka shkruar Ermali sipër fotos.