Ermali: Ti m’i dhurove 4 yje që ma ndriçojnë jetën..

Ermali dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të pëlqyera e me të komentuara nga mediet rozë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjete sociale duke publikuar imazhe të ndryshme familjare brenda ambienteve të tyre luksoze.

Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e Ermalit i cili si gjithmonë edhe kësaj radhe u kujdes të shkruaj fjalët më të bukura për të.

Me publikimin e imazhit të Arianes bashkë me 4 fëmijët Ermali shkroi: “Urime ditelindjen zemra jem i bofsh edhe 100 bashke me krejt tmirat ne jete .

Falemderit qe mi ke dhuru 4 yje.

Te duam shume .

Babi , Arti , Buna , Era edhe Ana”./Kosovarja/