Web Analytics
BallinaSHOWBIZErmira na e sjell një foto të 'vjetër' pranë Goldit

Ermira na e sjell një foto të ‘vjetër’ pranë Goldit

Ermira dhe Gold Ag janë një nga ciftet më të dashura të Show Biz’it.

Edhe pse sjellin më rrallë foto krah njëri tjetrit pëlqehen shumë nga publiku.

Cifti janë tashmë prindër të dy fëmijëve djem.

Së fundmi Ermia publikoi një foto nga vitit i kaluar ku shihen pranë Goldit në veture./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit