Ermira sjell foton më të ëmbël të Guerilit

Ka një vit që Gold AG dhe bashkëshortja e tij Ermira u bën prindër.

Djalin që e sollën në jetë e quajtën me emrin Geril, të cilin së fundmi po e ekspozojnë me foto të ndryshme.

Ndryshe nga koha kur nuk kishte bërë akoma një vit dhe nuk i zbulonin portretin.

Së fundmi Ermira publikoi një foto të ëmbël të tij ku shihet sa shumë është rritur./Infokosova/

Shiko foton: