Ervin Kurti i fut të gjithëve dyshime se Fjoralba është martuar me të vërtet

Fotot e fundit nga Fjoralba Ponari kanë nxitur thashethemet se moderatorja është martuar.

Shkak janë bërë pozat me fustan nusërie e duke qenë se Fjoralba preferon të mos flasë shumë për jetën private, ndjekësit kanë pyetur mikun e saj, Ervin Kurtin.

Gazetari i ka shtuar edhe më shumë dyshimet duke thënë se ajo mund të jetë martuar dhe s’i ka ftuar në dasmë.

Ndërkohë Fjoralba i ka përforcuar dyshimet duke thënë se gjithçka mund të ndodhë, “Gjithçka mund të ndodhë, jetojmë në Tironë”, përgjigjet Fjoralba.