Erxhina e Miloti sjellin imazhe të ëmbla të fëmijëve me veshje kombëtare

Milot Llalloshi është njëri nga këngëtarët që pëlqehet dhe kërkohet shumë në mbrëmje të ndryshme muzikore e gëzime familjare.

Bashkëpunimet e Milotit me motrën e saj Edonën janë ndër duetet më të dëgjuara.

Miloti po vazhdon suksesshëm karrierën por edhe jetën private.

Ai ka një familje të shëndetshme pranë të cilës ndihen të lumtur.

Miloti shpesh është në ballinat e mediave roze me bashkëshorten e tij Erxhinen.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze të cilët quhen Priam & Roma.

Priami dhe Roma janë ndër fëmijët më të këndshëm që keni parë, e në veshje kombëtare duket kaq bukur.

Është Erxhina ajo e cila ka publikuar disa fotografi të fëmijëvë në Instagram.

Pozat e tyre të lezetshme iu sjellim në vazhdim./Kosovarja/