Web Analytics
BallinaUncategorizedErxhina sjell foton më të bukur me Milotin e fëmijët

Erxhina sjell foton më të bukur me Milotin e fëmijët

Erxhina Ismajli postoi foton më të ëmbël.

Ajo shihet pranë bashkëshortit Milotit dhe dy fëmijëve të tyre, shkruan InfoKosova.

Duket se ata kishin dal për shëtitje pasi sollën imazhe të shumta për përcjellësit e tyre.

Familje e bukur dhe taman e kompletuar./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit