Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Është e rrezikshme…”, për cilën banore e ka fjalën Olta?

“Është e rrezikshme…”, për cilën banore e ka fjalën Olta?

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Kjo duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Ditën e djeshme në oborr, Olta në një bashkëbisedim me Nitën dhe Qetsorin ka folur rreth Dea Mishel.

Ne lidhje me Dean ajo është shprehur se nëse e mban në krahun tënd bëhet e rrezikshme dhe këtë gjë e ka provuar. “Po e mbajte shumë afër bëhet e rrezikshme, e kam provuar me fakte këtë gjë, e kam provuar bëhet njeri i rrezikshëm”.

Ndryshe, Dea dhe olta ne fillim te lojes ishin shoqe dhe aleate ne loje por kur Dea ishte rrezikur per te dale nga shepia ajo eshte larguar nga Olta duke u munduar te mbaj nje balance mes saj dhe Luizit.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit