Është kjo Maljinda Zeka a po na bëjnë sytë?

Majlinda Zeka është një ndër femrat më të komentuara në shoubiz, falë provo kim.eve që bën në rrjetet sociale shpesh është vënë në ballinat e faqeve rozë.

Jo pak është folur e shkruar për të, madje jeta private e saj ka qenë mjaft e mediatizuar një kohë, por që pas ndarjes nga reperi Majk, tani e mban më larg publikut e medias.

Si arsye shtesë për tu komentuar janë edhe përmasat e saj trupore të perfeksionuara, me të cilat çdo herë ka marrë vëmendje të jashtëzakonshme.

Ajo po ashtu është cilësuar si një femër mjaft e bukur, por a është natyrale.

Natyrisht që jo, as Majlinda nuk i shpëtoi trendit të operacioneve plastike.

E ndryshimin e saj para dhe pas, mund ta vëreni pasi ti shikoni këto imazhe./Kosovarja/