Web Analytics
BallinaUncategorizedËshtë në lidhje dashurie me Miss-in? Majk i thotë të gjitha

Është në lidhje dashurie me Miss-in? Majk i thotë të gjitha

Majk ka dhënë përgjigjen e tij lidhur me raportimet e fundit.

Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se reperi i njohur Majk dhe bukuroshja nga Kosova, Blerta Veseli, kishin nisur një romancë.

Gjithçka nisi pasi fansat vunë re postimet e njëjta në rrjete sociale, ku dallohej qartë se Blerta dhe Majk po darkonin së bashku.

Jo vetëm kaq, por reperi publikoi gjithashtu një foto të tijën në InstaStory-n e Blertës, ndaj fansat nisën të dyshojnë se diçka po zihet.

Disa fansa e kanë “ngacmuar” reperin lidhur me foton që u përhap me shpejtësi në rrjet, mirëpo përgjigjia e tij nuk iu pëlqeu.

Ndaj, të revoltuar ata kanë nisur të ‘hedhin baltë’ mbi emrin e reperit duke treguar edhe “prapaskena” të bisedave të tyre private./Kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit