Web Analytics
BallinaSHOWBIZËshtë nënë e katër fëmijëve, por nuk do ta besoni se si...

Është nënë e katër fëmijëve, por nuk do ta besoni se si dukej barku i Arianes

Ariana Fejzullahu, lirisht mund të themi se është njëra nder bashkëshortet e vipave shqiptar me të komentuar e me të pëlqyer në vend.

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu vazhdon të jetë aktive në instagram, duke publikuar foto dhe video të ndryshme, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar pak më parë, shihet Ariana teksa reklamon gardërobën e saj.

Për një moment ajo zbërthen sakon, dhe barku i saj ishte për mrekulli.

Kujtojmë Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijevë./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit