Web Analytics

Është një mashkull ku Sara Hoxha mund ta mbështesë kokën kurdo

Sara Hoxha është mjaftë e pranishme në mediat rozë për arsye të raporti të saj me Ledri Vulën.

Pak orë me parë ka publikuar një foto ku shfaqet e lumtur pranë vëllait të saj.

Gjatë kësaj periudhë Sara ka treguar që pranë saj është gjendur familja dhe gjithë miqtë e ngushtë.

Kujtojmë se blogerja aktualisht gjendët ne Zvicër për ‘Alba festival’ që po e shijon pafund atmosferën e krijuar atje./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika