Web Analytics

“Është njeriu më i sinqertë”- Ish fituesi i Big Brother tregon konkurentin e preferuar në “Big Brother Vip Kosova”

Reperi i njohur shqiptar, Stresi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Një gotë rose”, ku ka zbuluar më shumë rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

Ai tha që njeriu më i sinqerë në “BBVK” është transgjinorja Edona James, teksa shtoi se njerëzit nuk mund ta gjykojnë për shkak se ka ndryshuar gjininë.

“Unë natën vonë kaloj shumë kohë me televizionin në shtëpi.

Më mungojnë ato tre muaj sepse kam dhënë cdo gjë nga jeta ime në atë shtëpi.

Unë e kam analizuar aq shumë “Big Brother Vip Kosova” dhe mendoj që Edona është njeriu më i sinqertë.

Çdo kush mund të bëjë çfarë të dojë me trupin e vet, por përsa i përket asaj loje njëri më i sinqertë është Edona”– tha Stresi.

Nga rubrika