Web Analytics
BallinaSHOWBIZËshtë xheloz? Dj PM nuk e lejon Sarën të shkojë në këtë...

Është xheloz? Dj PM nuk e lejon Sarën të shkojë në këtë vend

Dj Pm dhe Sarah Berisha ishin të ftuar në “Zemër Luana”, ku gjatë spektaklit bënë edhe një lojë të veshur si nuse e dhëndër.

Në altar duhet të bënin betimet e tyre, para kapitenit të skuadrës së tyre, “Luanët e verdhë”, Olsi Bylyku, e një nga pyetjet që PM i bëri Sarah ishte:

“A je gati të më shoqërosh në çdo club mua?”

Por Sarah tha për “Zemër Luana” se PM nuk dëshiron që ajo ta shoqërojë në club-et ku ai performon dhe ky i fundit e konfirmoi këtë gjë.

Ndërsa më pas edhe Olsi shtoi se njëjtë si PM edhe ai nuk do që Egli, partnerja e tij, ta shoqërojë atë në clube.

Pikerisht ne emisinin Zemer Luana, Sarah dhe DJ PM u bene nuse e dhender.

Sarah publikoi nje foto te unazes derisa kishte shkruar Ajo tha po.

Kjo foto beri buje ne media, duke menduar se ata jane martuar ne te vertete, por qe doli vetem nje loje ne emision.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit