Eskalon Donaldi ndaj Trixës: Mos fol anglisht se na çave b…

Donaldi është shprehur i revoltuar ndaj Beatrixës brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Një pjesë të madhe të kohës, kur Beatrix flet me banorët tjerë në Big Brother VIP, ajo flet në gjuhën angleze, shkruan Reporteri.net.

Ani pse edhe në publik kjo gjë është komentuar shumë, një gjë e tillë së fundmi ka irrituar edhe Donaldin, të dashurin e saj.

Derisa po qëndronin në oborr, Donaldi e ofendon rëndë këngëtaren nga Podujeva.

“Mos fol më anglisht se na çave b…”, dëgjohet Donaldi duke i thënë Beatrixës.

Kujtojmë se Donaldi dhe Trixa “prime” e kaluar u komentuan për lidhjen e tyre, pasi u tha se aktori Veshaj ka ndryshuar karshi këngëtares, por që Donaldi e mohoi një gjë të tillë.