Eskalon Edon Zhegrova, publikon video teksa kruan pjesët intime

Futbollisti më me nam Edon Zhegrova është njëri prej futbollisteve më aktiv në rrjete sociale.

Ai publikon video dhe fotografi të ndryshme na jeta e tij e përditshme, shkruan InfoKosova.

Se fundi ka vepruar njëjtë.

Edoni shihet teksa realizon video shihet duke kruar pjesët intime, për më shumë shiko videon më poshtë./InfoKosova/